Vyberte stranu

O Synátorovi

Vitajte!

Zachovať si fyzické, duševné a mentálne zdravie  v tejto šialene rýchlej dobe a  vychovávať pri tom deti, je pre každého rodiča brutálnou výzvou, ktorá často volá po odbornej pomoci.

Oprieť sa ale o služby osobných, nutričných, finančných, vzťahových, mentálnych, a iných poradcov a koučov je cesta finančne neúnosná, dlhodobo neudržateľná a navyše neúplná. Jednotlivé oblasti sú vzájomne prepojené a je potrebný celostný  pohľad, ktorému najlepšie porozumieme len my sami.

“Byť sám sebe koučom” je moja cesta. Je to cesta hľadania rovnováhy v živote a cesta k sebe. Cesta úprimného načúvania múdrosti prírody, vlastného tela, rozumu či intuície. Je to cesta otvorenej mysle, ale zároveň cesta s nohami pevne na zemi.

Projekt Synátor nie je žiadnym návodom na život pre dokonalých rodičov, ale skôr inšpiratívny sprievodca  pre všetkých, ktorí chcú na sebe makať a zároveň vybudovať pekný vzťah so sebou samým, svojím partnerom či svojimi deťmi a hlavne zažívať väčšiu radosť zo života. Je mojou osobnou a často kľukatou cestou za hľadaním rovnováhy v živote.

Verím, že spolu vybudujeme komunitu ľudí s podobnými hodnotami, ktorá sa bude vzájomne inšpirovať tak, aby to tu smrdelo zdravým gazdovským rozumom a človečinou.

O mne

Čo by som chcel vedieť o človeku, ktorý by ma mal inšpirovať? Určite by to mal byť jeho životný príbeh. Milujem príbehy obyčajných ľudí zo života, ktoré smrdia človečinou. Na celom tele mám zimomriavky a cítim akúsi blízkosť.

Chcem vedieť viac o detstve toho človeka a prostredí v akom vyrastal až po životné udalosti a skúsenosti, ktorým musel čeliť po tom, čo opustil svoju komfortnú zónu a svet ktorý poznal. Kto mu pomohol na jeho ceste? Aké túžby a potreby nasledoval?

Všetci predsa chceme byť milovaní a pochopení byť úspešní, prežiť, pomstiť sa či napraviť chyby a neprávosti z minulosti. Zažil na ceste aj nejaký duchovný zážitok? Ako ho to poznačilo? Začal ako arogantný, apatický či nerozhodný, no na konci príbehu z neho srší pokora, zanietenosť a rozhodnosť?

Takéto príbehy pre mňa znamenajú viac ako informácie o školách, tituloch, certifikátoch či medailách. Preto moje osobné príbehy nájdete v BLOGu, ktorý mapuje moju cestu sebapoznania a hľadania rovnováhy v živote.

Matúš Daniš

Pridajte sa do komunity